Zagłosuj na naszą pracę!

Nasza szkoła bierze udział w konkursie organizowanym przez Empik “Tysiąc powodów by czytać”.grafika empik
Nasi uczniowie wykonali pracę konkursową – zdjęcie przedstawiające zaaranżowaną scenę obrazującą okładkę wybranej książki. Nasze zdjęcie przedstawia scenę z dramatu W. Szekspira “Romeo i Julia”.
Głosować można codziennie do 22 października na stronie www.empik.com/biblioteki.
Głosując, pomożecie naszej bibliotece szkolnej wygrać 1000 książek!
krok 1. wejdź na http://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj
krok 2. w wyszukiwarkę znajdującą się nad pracami konkursowymi wpisz “Dębica” i naciśnij enter – wyświetli się praca naszej szkoły (jesteśmy jedyną szkołą z Dębicy w tym konkursie)
krok 3. kliknij “Zagłosuj na szkołę”, jeśliRomeo i Julia
a) masz już konto na stronie empik.com – musisz się zalogować, aby oddać głos
b) nie masz konta na stronie empik.com – musisz się zarejestrować, aby oddać głos (wystarczy podać swój adres e-mail oraz utworzyć i zapamiętać swoje hasło)

Z każdego konto można głosować raz dziennie.

Dziękujemy za każdy głos.

Katarzyna Nylec (bibliotekarka, wychowawczyni kl. 6a)