Wybory do samorządu uczniowskiego

Dnia 3 października 2016r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole.
Poprzedzone były kampanią wyborczą , w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. W głosowaniu wzięło 165 osób, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród  14 kandydatów. Wśród wszystkich głosów oddanych 1 był nieważny. Komisja wyborcza w składzie: Amelia Ptak, Anna Pawełek, Dominika Kut  czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.
Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego Agnieszka Skała
Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów Radę Samorządu utworzyli:
Aleksandra Barbarzak – przewodnicząca SU
Sandra Gąsior– zastępca przewodniczącego
Członkowie:
Gabriela Duda, Kacper Bielawski, Paweł Jarguz, Wiktoria Kut, Malwina Węgrzyn, Aleksandra Wójcik, Rafał Cebula, Julia Panas, Julia Florka, Maciej Bąk