Laureatki konkursu fotograficznego

Uczennice klasy piątej  Oliwia Szczepańska i  Aleksandra Wójcik  zostały nagrodzone w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Fotograficznym pt.: „Kapliczki i krzyże przydrożne w powiecie dębickim” ogłoszonym w ramach obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski.

Jury przyznało 15 równorzędnych nagród w grupie młodszej i 14 w grupie starszej.

W etapie szkolnym konkursu wzięli udział uczniowie klas 2- 6 pod opieką p. Elzbiety Pyzik i p. Doroty Cebuli. Na zajęciach komputerowych uczniowie zapoznali się z regulaminem, wyszukiwali niezbędne informacje w Internecie, tworzyli plakaty informacyjne  oraz projektowali dyplomy.

Uczniowie chętnie odbyli wirtualne wycieczki po powiecie dębickim w poszukiwaniu ciekawych miejsc godnych uwagi.

Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Dębicy, Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy.