XII edycja konkursu „Niech bije zielone serce Ziemi”

XII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy pod hasłem „Niech bije zielone serce Ziemi” odbył się w naszej szkole w dniu 22 kwietnia 2016r. Wzięło w nim udział około 100 uczniów z wszystkich dębickich szkół podstawowych.
Konkurs realizowany był w 2 kategoriach: wiedzy ekologiczno – przyrodniczej oraz plastycznej pt. „Mój EKO – dom”.
Wręczono nagrody książkowe18 laureatom testu wiedzy i 45 nagród zwycięzcom konkursu plastycznego.
Nagrody zwycięzcom i wyróżnionym wręczali zaproszeni goście: Burmistrz Miasta p. Mariusz Szewczyk, Przewodniczący Rady Miasta p. Szczepan Mroczek, Dyrektor MZO p. Ireneusz Kozak, przedstawiciel Nadleśnictwa Dębica p. Leszek Bonar oraz gospodarz uroczystości Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 10 p. Mariusz Zając.
Podczas podsumowania konkursu w pięknym przedstawieniu pt. „Brzydkie Kaczątko i cztery pory roku” zaprezentowali się uczniowie klas trzecich pod opieką nauczycieli p. Agaty Bukały i p. Moniki Badowskiej.
Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta p. Mariusz Szewczyk oraz Nadleśnictwo Dębica.

W gronie nagrodzonych w konkursie plastycznym  „Mój eko-dom” znaleźli się:

I MIEJSCE – Oliwia Bała i Anna Szuba

I MIEJSCE – Zuzanna Krzyś
II MIEJSCE- Karolina Kudroń,  Piotr Koźmiński
III MIEJSCE -Julia Róg , Magdalena Mizera

I MIEJSCE -Maria Horodyńska, Maksymilian Stepaniak
II MIEJSCE- Milena Zaucha,Aleksandra Misiak
III MIEJSCE  -Wiktoria Bielatowicz,

I MIEJSCE – Julia Wójcik
WYRÓŻNIENIA- Anna Bartolik

I MIEJSCE Oliwia Grech
II MIEJSCE Oliwia Lis, Kacper Szewczuk