Zagłosuj na swoje osiedle

Zgodnie z podjętą uchwalą Nr X/84/2015 Rady Miejskiej z dnia 21 września 2015 r. w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Dębica na 2016 r. została stworzona możliwość realizacji zadań osiedlowych poprzez zgłoszenie propozycji przez mieszkańców. Z Osiedla Kępa-Wolica zostało zgłoszone 5 zadań z których zgodnie z procedurą tj. weryfikacją przez Komisję powołaną przez Burmistrza do dalszego etapu – głosowania -zostały zakwalifikowane z naszego osiedla Kępa-Wolica następujące zadania:budzet

L.p. Nazwa zadania Kategoria Nr zadania
1. Przebudowa ulicy Granicznej I 000058
2. Remont chodnika przy ulicy Starzyńskiego II 000029
3. Budowa skoczni do skoku w dal przy boisku wielofunkcyjnym w Szkole Podstawowej nr 10 im. ks. prof. Alojzego Franciszka Nosala III 000057

W związku z tym, że ww. rodzaje zadań spełniają odpowiednie wymogi, mieszkańcy mogą głosować na wszystkie trzy zadania.

Należy w karcie do głosowania, którą otrzyma mieszkaniec w punktach do głosowania wpisać przy danej kategorii numery zadań jak wyżej podano. Dla Osiedla Kepa-Wolica został wyznaczony  punkt do głosowania w Szkole Podstawowej Nr 10 przy ulicy Wagnera. Głosować można w dniach: 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14 i 15 stycznia 2016 r. w godzinach od 15 do 17. Glos można także oddać poprzez Internet: www.debica.pl (w zakładce budżet obywatelski) lub www.budzetobvwalelskidebicy.pl.

Głosować mogą mieszkańcy, którzy w dniu głosowania kończą 16 lat.

Proszę w imieniu Rady Osiedla Nr 4 Kępa-Wolica o jak najbardziej liczne głosowanie, bowiem Budżet Obywatelski dotyczy wszystkich z osobna 10-ciu Osiedli Miasta Dębica. O tym, które z naszych zadań wejdzie w 2016 r. do realizacji będzie decydowała ilość głosów złożonych przez mieszkańców.

Przewodniczący  Rady Osiedla  Kępa-Wolica
                                           Walerian Mikrut