Nagrodzone w “Polach nadziei”

22 maja 2015 w Miejskim Domu Kultury „Śnieżka”, odbyło się podsumowanie ósmej edycji Pól Nadziei – akcji organizowanej corocznie przez Dębickie Hospicjum Domowe im. Jana Pawła II. Motywem przewodnim tej kampanii były słowa świętego Jana Pawła II:

„Przejdę przez ten świat tylko jeden raz. Dlatego cokolwiek mogę zrobić dobrego lub jakąkolwiek wyświadczyć przysługę, niech uczynię to teraz. Niech tego nie odkładam, ani nie zani8edbuję, bo nie będę szedł tą drogą nigdy więcej”

Spośród 24 uczestników z naszej szkoły konkursu plastycznego na “Żonkilową Kartkę dla Chorych” dwie uczennice zostały nagrodzone:

Serdecznie gratulujemy!!!

Wcześniej jednak – bo w miesiącach marzec – kwiecień – na terenie naszej szkoły podopieczni Szkolnego Klubu Wolontariatu rozdawali żonkile oraz żółte baloniki w zamian za datki zbierane na rzecz ludzi cierpiących. Wspólnie udało nam się zebrać 343,02 zł.

Wszystkim ofiarodawcom składamy szczere podziękowania.

oprac. Teresa Otulska