XI edycja konkursu „Niech bije zielone serce Ziemi”

21 kwietnia 2015 roku miała miejsce w naszej szkole XI już edycja Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego dla uczniów klas I-III pt. „Niech bije zielone serce Ziemi”. W konkursowych zmaganiach wzięło udział 5 dębickich szkół podstawowych i 70 uczestników. Konkurs obejmował dwie kategorie: pracę plastyczną i test wiedzy. W pierwszym etapie należało namalować plakat o swoim ulubionym zwierzęciu prehistorycznym, zaś w drugim trzeba było rozwiązać szereg trudnych zadań, krzyżówek, rebusów i łamigłówek na tematy związane z przyrodą i jej ochroną.  Zwycięzcy obu kategorii otrzymali nagrody w postaci pięknych książek i dyplomów.

Konkursowi patronowali:  Burmistrz Miasta Dębica, Nadleśnictwo Dębica i Stowarzyszenie Dziesiątka.

Sponsorami, którzy ufundowali słodki poczęstunek dla dzieci były Pracownie Cukiernicze: Wiktor i Barbara Kicia.

A oto liderzy XI Konkursu Ekologiczno-Przyrodniczego:

W kategorii „Plakat o zwierzęciu prehistorycznym”: Amelia Ptak, Marlena Bysiewicz, Agata Serkis, Oliwia Kuma, Szymon Jagiełło, Jakub Święch, Daniel Urban, Zofia Bury, Nadia Reguła, Amelia Tyksińska, Patrycja Skiba, Bartłomiej Sosin, Dagmara Kowalik, Jakub Buch, Marceli Sulisz, Kamil Różański, Kacper Wójcik, Piotr Nykiel, Izabela Górska, Jan Swół.

W kategorii „Test wiedzy”: Magdalena Raś, Aleksandra Kożuchowicz, Dawid Sroka, Mateusz Urbański, Kacper Bielawski, Mateusz Piguła, Alicja Występek, Sandra Gąsior, Jakub Leski, Marek Kmiecik, Julia Bartolik, Aleksandra Mateja.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!