Pasowanie na ucznia

21 października 2014 r. w naszej szkole odbyła się szczególna uroczystość. Bardzo liczna grupa pierwszaków, w tym dniu w sposób uroczysty została włączona w poczet uczniów szkoły. Moment pasowania został poprzedzony częścią artystyczną, w której zaprezentowali się wszyscy uczniowie klas pierwszych. Następnie uczniowie złożyli ślubowanie, po raz pierwszy na sztandar szkoły. Zwieńczeniem uroczystości był moment pasowania, którego dokonał pan dyrektor Mariusz Zając. Pierwszaki otrzymały drobne upominki od samorządu uczniowskiego, oraz pamiątkowe dyplomy od swoich pań wychowawczyń Renaty Gakan, Jolanty Wysokińskiej  oraz Małgorzaty Krzyś. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.