Ogród Nadziei

„Ogród Nadziei” zorganizowany w ramach akcji „Pola Nadziei 2013 – 2014”.

16 maja 2014 w Miejskim Domu Kultury „Śnieżka”, odbyło się podsumować siódmej edycji Pól Nadziei – akcji organizowanej corocznie przez Dębickie Hospicjum Domowe im. Jana Pawła II. Motywem przewodnim tej kampanii były słowa świętego Jana Pawła II:
„Niech nasza nadzieja będzie większa od tego, co tej nadziei może się przeciwstawiać”

Uroczystość, w której wzięli udział nasi uczniowie i ich opiekunowie, rozpoczęła się projekcją filmu o “Polach Nadziei” widzianych oczyma naszej lokalnej społeczności powiatu dębickiego. Następnie dokonano uroczystego podsumowania akcji, w której wzięło udział ponad 60 placówek edukacyjnych, instytucji państwowych i firm prywatnych. Kolejnym punktem uroczystości, było nagrodzenie laureatów konkursu plastycznego zorganizowanego pod hasłem „Mój ogród nadziei”.

Spośród 130 prac wyłoniono zwycięzców w V kategoriach:

Laureatami w II grupie wiekowej zostali nasi uczniowie JAKUB FORYŚ,WIKTORIA LIPA, PATRYK LIPA z klasy II B. W konkursie zdobyli I miejsce, dyplomy i świetne nagrody.

Uroczystość zakończył znakomity występ o św. Janie Pawle II przygotowany przez młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy.

Ogród nadziei