ZanimProszę o oddanie codziennie głosu na pracę naszych dzieciaków.

Jedno dziecko, dwoje rodziców to 3 głosy.

Mnożąc przez około 170 uczniów mamy codziennie 510 głosów 🙂

Walczymy jeszcze razem do 18 czerwca o boisko dla nas wszystkich!!!Wycieczka do Pacanowa

Miesiąc maj i czerwiec, to czas wycieczek szkolnych. Sezon wycieczkowy w naszej szkole rozpoczęli najmłodsi, tj. uczniowie oddziałów zerowych. 21 maja dzieci wraz z wychowawcami, udały się do Europejskiego Centrum Bajek im. Koziołka Matołka w Pacanowie, na wystawę „Bajkowy Świat”. Organizatorzy piszą o niej w następujący sposób:

„Wystawa „Bajkowy Świat” to wyjątkowa ekspozycja stworzona specjalnie z myślą o dzieciach. Jest to podróż przez bajkowe krainy dziecięcej wyobraźni – zaskakująca, pełna dźwięków i barw. Ekspozycja łączy w sobie najnowsze zdobycze technik multimedialnych z tradycyjnymi i cennymi eksponatami muzealnymi. Jest jedną wielką interaktywną przygodą, w której pośrednikiem między światem bajki a rzeczywistością są przewodnicy – Dzwoneczek, Piotruś Pan czy Królewna Śnieżka.”

Ekspozycja została przygotowana tak, aby pobudzić dziecięcą wyobraźnię i zaangażować dziecko aktywnie w proces zdobywania wiedzy z zakresu bajek, baśni i legend. Zarówno dzieci, jak i wychowawcy opuszczali wystawę, a właściwie „magiczny świat bajek” będąc pod ogromnym wrażeniem tego co zobaczyli i przeżyli. Dzieci zachwycił również niewielki, ale piękny ogród i plac zabaw, na którym aktywnie spędziły czas.

Wszyscy trochę zmęczeni, ale pełni wrażeń i  przeżyć wrócili do oczekujących rodziców.

oprac. Małgorzata Krzyś, Izabela Bonar