Get Adobe Flash player

Kalendarz

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archiwum

17 grudnia 2011 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie dwóch konkursów, organizowanych pod patronatem Nadleśnictwa Tuszyma.

Były to konkursy: „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”- konkurs kierowany do uczniów klas 0 – III

oraz konkurs rodzinny „Najpiękniejszy stroik świąteczny”, kierowany do wszystkich uczniów szkoły.

Na podsumowaniu konkursów był obecny pracownik Nadleśnictwa, Pan Hubert Jemioło, który rozmawiał z dziećmi n/t potrzeby dokarmiania zwierząt zimą, a następnie wręczył zwycięzcom obydwu konkursów dyplomy i nagrody książkowe, ufundowane przez Nadleśnictwo.

Dzieci bardzo chętnie dzieliły się swoją wiedzą dotyczącą zagadnień przyrodniczych. Pięknie również śpiewały piosenki ekologiczne oraz kolędy. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a wielu uczniów wracało z niego z pięknymi książkami i albumami o tematyce przyrodniczej, które były nagrodami w wyżej wymienionych konkursach.

Zarówno bardzo ciekawe prace plastyczne, które przypominają o potrzebie dokarmiania zwierząt zimą, jak i przepiękne stroiki świąteczne, wykonane przez całe rodziny, można było  podziwiać w holu szkoły.

Lista osób nagrodzonych w konkursie „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę”.

v Jagoda Jamróz                     – Grupa 0 A

v Natalia Kraj                            – Grupa 0 A

v Jakub Czajka                          – Grupa 0 A

v Nadia Czarnecka                  – Grupa 0 B

v Karol Markiewicz                – Klasa I A

v Julia Tuchowska                  – Klasa I A

v Hubert Bień                            – Klasa I A

v Julia Wolicka                          – Klasa I A

v Aleksandra Barbarzak      – Klasa I B

v Kasandra Bród                     – Klasa I B

v Paulina Niżniowska            – Klasa I B

v Karolina Wójcik                   – Klasa I B

v Wiktoria Pluta                      – Klasa II

v Jan Wolicki                                        – Klasa II

v Mikołaj Maciejczyk             – Klasa II

v Liwia Zięba                            – Klasa III

v Dagmara Surdel                   – Klasa III

v Jakub Kałuża                         – Klasa III

Lista osób nagrodzonych w konkursie „Najpiękniejszy stroik świąteczny”.

v Natalia Kraj                           – Grupa 0 A

v Wiktoria Typek                    – Grupa 0 A

v Julia Wolicka                         – Klasa I A

v Patryk Andreasik                 – Klasa I B

v Rafał Cebula                           – Klasa I B

v Jakub Ciborowski                – Klasa I B

v Julia Florka                            – Klasa I B

v Kamila Szczepańska            – Klasa I B

v Oliwia Szczepańska            – Klasa I B

v Oskar Szczepański              – Klasa I B

v Krystian Andreasik            – Klasa II

v Jan Wolicki                            – Klasa II

v Wiktoria Molczyk                – Klasa II

v Angelika Andreasik             – Klasa III

v Jakub Kałuża                          – Klasa III

v Dominik Nykiel                     – Klasa V

v Kamila Zięba                          – Klasa VI

Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie dziękujemy za udział, a nagrodzonym gratulujemy.