Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się ciepło na sercu. Jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 25 stycznia w naszej szkole najmłodsze dzieci zorganizowały wspaniałą imprezę wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Izabelą Turek i p. Małgorzatą Krzyś, przygotowały piękny program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane
z tym świętem. Szanowni goście obejrzeli równie pięknego „Menueta”, zatańczonego przez swoje wnuki. Po występie dzieci obdarowały swoje ukochane Babcie i Dziadków własnoręcznie przygotowanymi laurkami, a następnie zaprosiły dziadków na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Frekwencja jak co roku dopisała. Atmosfera uroczystości była wspaniała, spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersze, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

oprac. Małgorzata Krzyś, Izabella Turek

wychowawcy oddziałów przedszkolnych