Z okazji Walentynek Samorząd Szkolny zorganizował Konkurs na Najsympatyczniejszego Ucznia i Uczennicę w naszej szkole.

Został on przeprowadzony w dniu 14 lutego w formie tajnego głosowania. Każdy (uczeń, nauczyciel) mógł oddać jeden głos na swojego dowolnie wybranego kandydata w szkole. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zebrali, przeliczyli głosy, a następnie ogłosili wyniki..

Najwięcej głosów  w klasach IV-VI zebrała: Wiktoria Pieniążek, a w przedziale 0-III  Milenia Wójcik

Zaszczytne miano najsympatyczniejszego  ucznia w  klasach IV -VI  przypadło Jakubowi Majkowskiemu oraz Pawłowi Ziai w przedziale 0-III.

14 lutego Samorząd Uczniowski rozstrzygnął również konkurs na najsympatyczniejszego nauczyciela. Ten zaszczytny tytuł przypadł: Pani Agacie Bukale ( nauczycielowi z nauczania zintegrowanego) oraz Pani Agnieszce Skale- nauczyciel j. polskiego Serdecznie gratulujemy !!!

KARTKA WALENTYNKOWA

Konkurs na najpiękniejszy projekt kartki walentynkowej wraz z oryginalnymi życzeniami  został rozstrzygnięty. Wzięło w nim udział ponad 20osób ze szkoły. Prace były pomysłowe, ciekawe i kolorowe. Spośród wszystkich kartek jury wyłoniło najlepsze, a autorom przyznało miejsca oraz nagrody.

I miejsce  Damian Chodór, Dagmara Surdel

II miejsce: Jan Lik, Angelika Andreasik