Get Adobe Flash player

Kalendarz

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Archiwum

W roku szkolnym 2010/11 Podkarpacki Kurator Oświaty organizował następujące konkursy przedmiotowe o zasięgu wojewódzkim z j. polskiego, historii, przyrody, matematyki, j. angielskiego, j. niemieckiego.

zobacz zdjęcia naszych laureatów na podsumowaniu konkursów w Rzeszowie

oraz na podsumowaniu roku szkonego 2010/11 w Dębickim Ratuszu

Dwa tytuły laureata, cztery tytuły finalisty

Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego dla uczniów naszej szkoły, w szczególności:

Dorian Kraj – LAUREAT Konkursu Matematycznego

Marcin Malata – LAUREAT Konkursu Historycznego

Marcin Malata – FINALISTA Konkursu Przyrodniczego

Damian Przybyła –  FINALISTA Konkursu Matematycznego

Kornelia Nicpoń – FINALISTKA Konkursu Języka Angielskiego

Fabian Lauria – FINALISTA Konkursu Języka Niemieckiego

Wyniki I etapu konkursu języka polskiego

Miejsce.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

1. Dagmara Lesiak

6

2. Dorian Kraj

6

Klaudia Woźny

6

4. Paulina Jędrzejczyk

6

5. Maria Mazurkiewicz

5

6. Anna Chodór

5

7. Kornelia Nicpoń

6

8. Patrycja Kraj

5

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu konkursu (rejonowego):

Dagmara Lesiak
Dorian Kraj
Klaudia Woźny

Wyniki I etapu konkursu historycznego

Miejsce.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

1. Marcin Malata

5

2. Dorian Kraj

6

3. Kacper Kolbusz

6

Kamila Zięba

5

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu konkursu (rejonowego):

Marcin Malata

Termin II etapu:  4 grudnia 2010.

Wyniki I etapu konkursu przyrodniczego

Miejsce.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

1. Marcin Malata

5

2. Dorian Kraj

6

3. Monika Lik

6

4. Julia Cebula

4

5. Kacper Kolbusz

6

6. Szymon Stepaniak

4

7. Jakub Majkowski

6

8. Damian Przybyła

6

9. Maria Mazurkiewicz

5

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu konkursu (rejonowego):

Marcin Malata

Termin II etapu:  20 listopada 2010.

Wyniki I etapu konkursu matematycznego

Miejsce.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

1. Kraj  Dorian 6
2. Przybyła Damian 6
3. Marcin Malata 5
4. Chodór Anna 5
Chodór Daniel 5
6. Jędrzejczyk Paulina 6
7. Kolbusz  Kacper 6
8. Maria Mazurkiewicz 5
Paweł Górak 5
10 Kraj Patrycja 5
11 Damian Pawełek 5

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu konkursu (rejonowego):

Kraj  Dorian
Przybyła Damian
Marcin Malata

Wyniki I etapu konkursu języka angielskiego

Miejsce.

Imię i nazwisko

ucznia

Klasa

1. Kornelia Nicpoń

6

2. Dorian Kraj

6

3. Anna Chodór

5

4. Marcin Malata

5

5. Bartosz Książek

6

6. Alicja Rajchel

6

7. Paulina Jędrzejczyk

6

8. Monika Lik

6

9. Dagmara Lesiak

6

10. Wiktoria Pieniążek

5

Uczniowie zakwalifikowani do II etapu konkursu (wojewódzkiego):

Kornelia Nicpoń