Get Adobe Flash player

Kalendarz

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archiwum

Dzień Babci  i Dziadka

Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, na każdy smutek maja słodkie rozwiązanie, znają radę na każde zmartwienie… Kto to?- Babcia i Dziadek.

21 i 22 stycznia, to dni zarezerwowane wyłącznie dla Babci i Dziadka. W tych dniach, tradycyjnie, wnukowie i wnuczki składają życzenia swoim Babciom i Dziadkom oraz obdarowują ich kwiatami, laurkami i drobnymi prezentami najczęściej własnoręcznie wykonanymi.

Święto tak bliskich nam osób jest doskonałą okazją ku temu, by okazać im wdzięczność  i szacunek. I tak, dnia 27 stycznia 2010 roku odświętnie ubrani uczniowie oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej w naszej szkoły w towarzystwie, swoich uroczych Babć oraz przystojnych Dziadków, zebrali się na wspólnej gali, gdzie młode pokolenie wnuków i wnuczek „oddało pokłon” pokoleniu swoich „Dziadków”. Uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawczyń, zaprezentowali zaproszonym gościom najpiękniejsze piosenki, wiersze oraz wręczyli upominki.

Dzieci pięknie występowały, a Babcie i Dziadkowie przy słodkim poczęstunku gromkimi brawami oklaskiwali swoje pociechy mówiąc, że nic nie cieszy ich serc, jak z radością    i uczuciem powiedziany wierszyk czy zaśpiewana piosenka .