Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy

Konkurs „BIBLIOTEKA MOICH MARZEŃ”

KONKURS „BIBLIOTEKA MOICH MARZEŃ”

23.04.2010r. w naszej szkole w obecności Pana dyrektora Grzegorza Matłoka  odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom biorącym udział w szkolnym konkursie plastyczno-literacki  pt. „Biblioteka moich marzeń”.

Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów. Ocena prac odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii klas I-III uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną, dowolną techniką w formacie A4. W drugiej kategorii wiekowej dla klas IV-VI uczniowie przygotowali pracę literacką (opis, opowiadanie, wiersz, itp.) na wydruku komputerowym w formacie A4.

Oceny prac dokonało jury w składzie: p. Anna Skóra, p. Sylwia Baryłecka. Nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe:

Kl. I-III

I miejsce – Damian Chodór

II miejsce – Kacper Kalita

Joanna Cieśla

III miejsce – Natalia Pędzik

Maciej Falarz

Kl. IV -VI

I miejsce – Wojciech Winiarski

II miejsce – Monika Lik

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sylwia Baryłecka