Get Adobe Flash player

Kalendarz

Listopad 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Archiwum

PRACOWNICY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10 W ROKU SZKOLNYM 2019/ 2020

mgr inż. Mariusz Zając
dyrektor szkoły, nauczyciel informatyki
mgr Piotr Mazur
v-ce dyrektor szkoły, nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Aleksandra Sosnowska
wychowawczyni oddziału przedszkolnego
mgr Monika Badowska
wychowawczyni kl. 1a, edukacja wczesnoszkolna
mgr Agata Bukała
wychowawczyni kl. 1b, edukacja wczesnoszkolna
mgr Małgorzata Krzyś
wychowawczyni kl. 1c, edukacja wczesnoszkolna
mgr Małgorzata Węgrzyn
wychowawczyni kl. 2a, edukacja wczesnoszkolna
mgr Halina Brotoń
wychowawczyni kl. 2b, edukacja wczesnoszkolna
mgr Renata Gakan
wychowawczyni kl. 3a, edukacja wczesnoszkolna
mgr Jolanta Wysokińska
wychowawczyni kl. 3b, edukacja wczesnoszkolna
mgr Aleksandra Gruszecka
wychowawczyni kl. 4a, nauczycielka muzyki
mgr Katarzyna Lechowicz
wychowawczyni kl. 5a, nauczycielka j.angielskiego, j.niemieckiego
mgr Adam Kajzer
wychowawca kl. 5b, nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Małgorzata Jarosz
wychowawczyni kl. 5c, nauczycielka j. polskiego, bibliotekarka
mgr  Agata Szelest
wychowawczyni kl. 6a, nauczycielka j. polskiego
mgr Wojciech Głowacki
wychowawczyni kl. 6b, nauczyciel j. angielskiego
mgr Teresa Otulska
wychowawczyni kl. 7a, pedagog szkolny
mgr Joanna Sosin
wychowawczyni kl.7b nauczycielka j. angielskiego
mgr Maria Ochab
wychowawczyni kl. 8a, nauczycielka j. polskiego, bibliotekarka
mgr Barbara Krauze
wychowawczyni kl. 8b, nauczycielka przyrody i biologii
mgr Marta Bażela
wychowawczyni kl. 8a, wychowawczyni świetlicy, logopeda
mgr Agnieszka Skała
nauczycielka j. polskiego i wychowania do życia w rodzinie
mgr Rafał Kołtun
nauczyciel historii
mgr Dorota Cebula
nauczycielka matematyki i informatyki
mgr Janina Zdeb
nauczycielka matematyki
mgr Bożena Czudecka
nauczycielka fizyki
mgr Bożena Skowron
nauczycielka geografii
mgr Renata Kukułka
nauczycielka geografii
mgr Małgorzata Kasowicz
nauczycielka chemii
mgr Joanna Szul
nauczycielka języka niemieckiego
mgr  Piotr Sobczyk
nauczyciel matematyki
mgr Elżbieta Pyzik
nauczycielka plastyki
mgr Jolanta Wójcik
nauczycielka plastyki
ks. mgr Marcin Radzik
nauczyciel religii (katecheta)
mgr Monika Bury
nauczycielka wspomagająca
mgr Anita Milas
nauczycielka wspomagająca
mgr Katarzyna Krzemińska
nauczycielka wspomagająca
mgr Justyna Wyszyńska
nauczycielka wspomagająca
mgr Renata Litwicka
kierownik świetlicy
mgr Anna Szybowska
wychowawczyni świetlicy, doradca zawodowy
mgr Iwona Lawera-Bal
wychowawczyni świetlicy
mgr Dawid Kowal
nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Łukasz Nowak
nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Paweł Kantor
nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Maciej Cabaj
nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Grzegorz Papiernik
nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Joanna Skopińska
nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Regina Małek
nauczycielka  wychowania fizycznego
mgr Małgorzata Ciurkot
nauczycielka wychowania fizycznego
mgr Jan Włodarczyk
nauczyciel wychowania fizycznego
mgr Izabela Bonar
urlop macierzyński
mgr Katarzyna  Maduzia
urlop macierzyński
mgr Wiktoria Rączy
urlop macierzyński
mgr Justyna Święch
urlop macierzyński
mgr Aneta Sęk
urlop macierzyński
mgr Kinga Buczak
specjalista ds. administracyjnych
mgr Ewelina Para
intendentka
Małgorzata Madejska
kucharka
Dorota Kudroń
pracownik kuchni
Katarzyna Mądro
pracownik kuchni
Małgorzata Cabaj
pracownik kuchni
Justyna Białek
pracownik kuchni
Jolanta Doruch
pracownik obsługi
Bożena Nykiel
pracownik obsługi
Beata Nowak
pracownik obsługi
Marta Ochał
pracownik obsługi
Marta Szczepanik
pracownik obsługi
Henryk Walczyk
konserwator
Antoni Dul
konserwator